Obiekt Kawalerka Łomża położony jest w miejscowości Łomża. Obiekt oferuje widok na miasto. W apartamencie zapewniono 1 sypialnię oraz aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem i czajnikiem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W naszej ofercie m. in. : Płatności bezgotówkowe są możliwe, pokoje dla niepalących, Dostęp do personelu medycznego, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, galerie sztuki, całkowity zakaz palenia, bezpłatny parking, parking na miejscu, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, puby, parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 13:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Kawalerka Łomża o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 25 mkw).
Łomża, miasto na terenie Zielonych Płuc Polski
Łomża to miasto w województwie podlaskim który leży nad rzeką Narew.
Łomża jest ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym.
Historia Łomży zaczęła się w X wieku, a obecne grodzisko "Góra Królowej Bony" i "Wzgórze św. Wawrzyńca" to miejsca które się zachowały z tamtego okresu. Prawa miejskie miasto otrzymało w 1418 roku. W 1526 roku Łomża stała się miastem królewskim. XV oraz XVI wiek to okres największego rozkwitu Łomży.
Zabytki w Łomży to m.in.: Pałac Biskupi, katedra Św. Michała, kościół Wniebowzięcia NMP, Cmentarz Katedralny, Ratusz na Starym Rynku, Hala Targowa, kamienice na Starym Rynku, Gmach Muzeum Północno-Mazowieckiego, Wyższe Seminarium Duchowe, budynki mieszkalne z XIX wieku, kościół i klasztor Kapucynów, Dom Pastora czy brama w stylu neogotyckim.
W Łomży znajduje się też dużo pomników, np. pomnik w Hołdzie Żołnierzom 33 Pułku Piechoty, pomnik Kardynała Stefana Wyszyńskiego, pomnik Harcerzom Ziemi Łomżyńskiej, ławeczka Hanki Bielickiej, pomnik Stacha Konwy i pomnik Zygmunta Glogera.
Obecność Łomży w programie "Zielonych Płuc Polski" świadczy głównie o tym, iż branże działające w Łomży nie są uciążliwe ekologicznie. W mieście królują przemysły: elektroniczne, spożywcze, browarnictwo, przemysł meblarski, drzewny czy turystyka.
Wydarzenia kulturalne w Łomży to m.in.: Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Walizka", Festiwale Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o "Puchar Prezydenta Miasta Łomża", Konkurs Poetycki im. Jana Kulki oraz Novum Jazz Festival.
Placówkami kulturalnymi w Łomży są np.: Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych, Galeria Sztuki Współczesnej, Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego czy Teatr Lalki i Aktora.
Obiekty sportowe na terenie Łomży to m.in.: hala sportowa im. Olimpijczyków Polskich; stadion piłkarsko-lekkoatletyczny; kompleks rekreacyjno-sportowy ze skateparkiem, boiskiem do piłki ręcznej, kortami tenisowymi, stołami do ping-ponga, minigolfem i ścieżkami rowerowymi; orliki oraz kryte baseny pływackie.